Юнаки «Вереса» поступилися «Металісту 1925»

607 0

Юнацька команда народного клубу Верес поступилася Металісту 1925 у Щасливому на Київщині. Єдиний гол у складі рівнян з пенальті провів Дмитро Шух. Металіст 1925 U19 - Верес U19 - 3:1 (1:0)

Господарі поля відкрили рахунок у компенсовані до основного часу першого тайму хвилини. Самуель Обінайя виконав штрафний удар з правого флангу, Михайло Протасевич та Ігор Ромасюк програли верхову дуель опоненту на дальній стійці, перший удар Михайло Кулик парирував, але перед добиванням був безсилим.

На старті заключної двадцятихвилинки рівняни пропустили вдруге. Після подачі з правого флангу гравець харківського клубу у боротьбі за м'яч впав після контакту із Михайлом Протасевичем. Попередження для нашого захисника і гол, забитий з пенальті.

Суперечливий пенальті став хорошим подразником для Михайла Протасевича. Вже в наступному епізоді він сам підключився до атаки команди і змусив суперника сфолити. Пенальті у ворота Металіста 1925 чітко виконав Дмито Шух - 2:1.

На жаль, відігратися рівняни не зуміли. Натомість, у контратаці пропустили втретє.