Юні боксери вшанували пам’ять Ніла Хасевича

2130 0

Третій всеукраїнський турнір пам’яті Ніла Хасевича протягом трьох днів проходив у Рівному в залі ДЮСШ №5. Участь у ньому брало майже сто 12-13-річних боксерів з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Волинської областей. Рівень спортсменів досить високий. Так, наприклад, тернополянин Віктор Петров нещодавно повернувся з Росії, де здобув «золото» на чемпіонаті Європи.

Третій всеукраїнський турнір пам’яті Ніла Хасевича протягом трьох днів проходив у Рівному в залі ДЮСШ №5. Участь у ньому брало майже сто 12-13-річних боксерів з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Волинської областей. Рівень спортсменів досить високий. Так, наприклад, тернополянин Віктор Петров нещодавно повернувся з Росії, де здобув «золото» на чемпіонаті Європи. Переміг він у своїй категорії і цього разу. Загалом же найбільше золотих медалей дісталося господарям, вихованцям ДЮСШ №5. Друге командне місце у львів’ян, третє — у представників Нетішина. Організувала змагання Рівненська Січ Війська Запорізького імені Ніла Хасевича, власне, звідси і назва. За словами головного його ініціатора директора Рівненської ДЮСШ №5, а заодно козацького генерал-майора Юрія Марчишина, турнір пам’яті Ніла Хасевича з кожним роком розвивається, і вже час задуматися про вихід на міжнародний рівень.