Юний рівненський плавець — абсолютний чемпіон

1136 0

Абсолютним чемпіоном України з плавання серед юнаків у наймолодшій віковій групі став рівнянин Орест Байдан.

Абсолютним чемпіоном України з плавання серед юнаків у наймолодшій віковій групі став рівнянин Орест Байдан. На чемпіонаті, що завершився в Євпаторії, наш земляк виборов дві золоті медалі на 200 м на спині та "комплексом", а також кілька нагород нижчого гатунку. Готували його до змагань батьки, а водночас і тренери Тарас та Вікторія Байдани. Інший їхній вихованець Олексій Астафьєв на цьому ж чемпіонаті став срібним призером на дистанції 400 м вільним стилем. Загалом команда ДЮСШ №2 на цьому турнірі посіла друге місце.