Юний винахідник з Дубенщини отримав престижну нагороду

1180 0

Ми у соцмережах:

Юний винахідник з Дубенщини отримав престижну нагороду

З 18 по 20 лютого 2020 року у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Цей конкурс сприяє модернізації змісту науково-пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, яка займається дослідництвом. Роботи мали практичне спрямування, вирішували пріоритетні проблеми сучасної науки, базувалися на результатах самостійних досліджень учнів, мали практичне застосування.

Рівненщину представляв Роман Тимощук, вихованець гуртка «Юні винахідники та раціоналізатори» Дубенської міської станції юних техніків, учень 11 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, з роботою «Універсальна одномісна учнівська парта для дітей з порушенням опорно-рухового апарату». За підсумками роботи журі Роман виборов ІІ місце у секції «Медицина та охорона здоров’я».

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

За інформацією Дубенської міської ради


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також