Юрій Баховський: «Десять перемог поспіль — своєрідний рекорд»

1177 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» продовжує переможну ходу у першій лізі. Черговим суперником рівнян був ковельський клуб «Шанс-Авто». Як і в Кубку України, у грі чемпіонату проблем у рівнян не виникло зовсім. Протягом стартових двох з половиною хвилин у воротах гостей побувало три м’ячі. Розгром було завершено на 31-й хвилині, коли рахунок став — 9:1. Протягом заключних 9 хвилин добивати волинян рівняни не стали, отож результат залишився незмінним.

Міні-футбольний клуб «Рівне» продовжує переможну ходу у першій лізі. Черговим суперником рівнян був ковельський клуб «Шанс-Авто». Як і в Кубку України, у грі чемпіонату проблем у рівнян не виникло зовсім. Протягом стартових двох з половиною хвилин у воротах гостей побувало три м’ячі. Розгром було завершено на 31-й хвилині, коли рахунок став — 9:1. Протягом заключних 9 хвилин добивати волинян рівняни не стали, отож результат залишився незмінним. Таким чином, це була сьома поспіль перемога МФК «Рівне» у чемпіонаті, з врахуванням трьох кубкових ігор — десята. Переможна серія дозволила рівнянам закріпитися на третій сходинці у групі А, попереду столичний «Метрополітен» та львівське «Динамо». Тепер на нашу команду очікує три виїзні гри — проти «Уніспорту», «Каменяра» та «Метрополітену». — Десять перемог поспіль — це своєрідний рекорд клубу, принаймні я нічого подібного не пригадую, — сказав головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — Це свідчить, що ми вийшли на хороший рівень і перебуваємо у чудовій формі. Сподіваюся, у виїзних матчах ця серія продовжиться.