Юрій Баховський: «Локомотив» — прекрасна команда, але ми не гірші»

1157 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» ближче до плей-офф набирає обертів. Спочатку була перемога над аутсайдером «ЛТК», потім виграш над міцним «Єнакієвцем», і от рівняни зробили майже неможливе — переграли головного претендента на «золото» харківський «Локомотив» та ще й на його майданчику — 2:0. Вирішальними стали голи, забиті Сергієм Тригубцем на 37-й хвилині та Сергієм Піддубним — у порожні ворота за 4 секунди до фінальної сирени.

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» ближче до плей-офф набирає обертів. Спочатку була перемога над аутсайдером «ЛТК», потім виграш над міцним «Єнакієвцем», і от рівняни зробили майже неможливе — переграли головного претендента на «золото» харківський «Локомотив» та ще й на його майданчику — 2:0. Вирішальними стали голи, забиті Сергієм Тригубцем на 37-й хвилині та Сергієм Піддубним — у порожні ворота за 4 секунди до фінальної сирени. — Після гри прочитав звіт в Інтернеті, що нібито ми весь матч відбивалися і лише випадково забили, — говорить головний тренер рівнян Юрій Баховський. — Але це не так. «Локомотив» не мав жодної переваги. Суперник завдав по наших воротах відчутно більше ударів — 42, але ці удари були переважно здалеку. Тут варто відзначити нашого воротаря. Після вдалої гри Андрія Пітулі проти «Єнакієвця» я поставив у ворота Віталія Дєнюжкіна, і той довів, що у нас два класні голкіпери. «Локомотив» — прекрасна команда, тактично грамотна, гравці у розквіті сил, але ми на їхньому фоні виглядали гідно. У першому таймі двічі влучили у штангу, у другому мали три виходи один на один. Радує, що під кінець сезону хлопці відчули свою гру, і як результат — серія перемог. Команда у чудовому стані, у тому числі психологічному, підходить до плей-офф. Також приємно, що ми змогли поквитатися за розгромні поразки у першому колі і з «Єнакієвцем», і з «Локомотивом». — З яким настроєм готуєтесь до заключної гри першого етапу проти «ТВД»? — При вдалому збігу обставин ми ще можемо вийти на четверте місце, тому боротимемося лише за перемогу. «ТВД» у разі перемоги теж може покращити турнірне становище, випередивши «Моноліт». Отож чекаємо цікавої зустрічі. До речі, команди, що йдуть у турнірній таблиці за нами — «Моноліт» та «ТВД», нічим не слабші за першу четвірку. Нагадаємо, у першому колі у Львові рівняни програли «ТВД» — 0:4, отож непогано було б і в цього суперника взяти реванш. Гра відбудеться у суботу 9 квітня о 13.00.