Юрій Баховський: «Розумом дехто ще у першій лізі»

1759 0

І з третьої спроби не зміг здобути очки у вищій лізі міні-футбольний клуб «Рівне». Черговим нашим суперником був бронзовий призер минулого чемпіонату «Єнакієвець» з Єнакієвого. Незважаючи на підтримку вболівальників, рівняни знову провалили початок матчу і вже на 5-й хвилині програвали — 0:2. Далі гра вирівнялася, і суперник виявився не таким страшним, як його у своїй уяві малювали наші гравці. На 26-й хвилині відставання рівнян було мінімальним — 4:5.

І з третьої спроби не зміг здобути очки у вищій лізі міні-футбольний клуб «Рівне». Черговим нашим суперником був бронзовий призер минулого чемпіонату «Єнакієвець» з Єнакієвого. Незважаючи на підтримку вболівальників, рівняни знову провалили початок матчу і вже на 5-й хвилині програвали — 0:2. Далі гра вирівнялася, і суперник виявився не таким страшним, як його у своїй уяві малювали наші гравці. На 26-й хвилині відставання рівнян було мінімальним — 4:5. Протягом наступних десяти хвилин наша команда створила чимало моментів, втім, на 37-й хвилині знову пропустила. Юрій Баховський йде ва-банк, замінюючи воротаря польовим гравцем. На жаль, задум тренер себе не виправдав. Капітан рівнян Роман Волох в одному з епізодів помилився, а тому суперника довелося ловити руками. Червона картка і 2 хвилини у меншості. За цей час наша команда навіть примудрилася забити, хоча пропустила теж. У підсумку «Єнакієвець» переміг — 7:5. Нічия була близько, але вона вислизнула з наших рук. Микола Шевцов, головний тренер команди «Єнакієвець»: — Результат незакономірний, ми повинні були вигравати з більшим рахунком — не 7:5, а, скажімо, 7:1 — дати господарям забити гол, але не більше. А ви подивіться, скільки ваша команда створила моментів! Сьогодні був не футбол, а авантюра. У сучасному футзалі вихід двох гравців на одного має на 80% завершуватись голом. А ми скільки разів бачили, що туди побігли два в один, сюди побігли два в один. З нашим складом пропустити від учорашньої команди першої ліги п’ять голів — це занадто. Візьміть перший гол, коли передача йшла через увесь майданчик, за цей час можна було з трибуни встигнути у захист. А чого вартий гол, пропущений у більшості! Причина у тому, що у нас усі себе вважають майстрами. У нас немає тих, хто б носив рояль, усі лише хочуть на ньому грати. А відбором м’яча мають займатися тренер та президент. До того ж у наших досвідчених гравців відчувається недостатня функціональна готовність, і це ще одна причина, чому вони не займаються відбором м’яча. Це була наша найгірша гра. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Сьогодні у нас був серйозний суперник, один з фаворитів вищої ліги. В «Єнакієвця» 80% гравців — це або колишні, або нинішні члени збірної України. Незважаючи на це, навряд чи хтось дорікне нам, що ми грали погано. Усі молодці! За рахунка 4:5 у нас були можливості його зрівняти. Щодо голів у наші ворота, то вони були дещо нелогічні, і пояснити їх можна лише молодістю наших гравців. Втім, ми не опускаємо руки, думаю, наші перемоги ще попереду. — Як і у грі з «Контингентом» ви знову провалили початок матчу, в чому причина? — На передматчевій установці я на цьому наголошував. Але, напевно, дехто розумом ще у першій лізі. Пропустять два голи — і лише після цього починають грати. Наступний матч МФК «Рівне» проведе аж 25 жовтня у Харкові проти «Локомотива». Перерва у чемпіонаті пов’язана з іграми збірної. Ігрову паузу рівняни, яких поки що до збірної не запрошують, мають намір заповнити участю в турнірі. Куди — в Одесу чи Івано-Франківськ — поїде МФК «Рівне», керівництво поки що думає. Результати інших матчів туру: «Моноліт» — «Кардинал» — 3:1, «Енергія» — «Тайм» — 1:1, «ЛТК» — «СумДУ» — 1:1, «Ураган» — «Марріон» — 2:2, «Будівел» — «Локомотив» — 1:4, «ТВД» — «Планета» — 2:2, «Шахтар» — «Контингент» — 9:2.