Юрій Баховський: «Це зіркова хвороба!»

1590 0

Після серії розгромних перемог та виходу до чвертьфіналу Кубка України, судячи з усього, у міні-футбольного клубу «Рівне» настав спад. Стосується це як функціональної готовності, так і психологічної. Після поразки у Кубку від грізного «ТВД» рівняни у наступному матчі знову програли, причому ця поразка цілком може коштувати нашим хлопцям виходу до вищої ліги.

Домашній матч проти «Іллічівця» МФК «Рівне» розпочав досить впевнено. Володимир Сондак вже на 3-й хвилині забив гол, до того ж наша команда ще кілька моментів змарнувала. А суперник виявився не таким вже й простим. Віддавши територіальну перевагу, «Іллічівець» на заздрість вдало проводив контратаки. Як підсумок на 17-й хвилині у вболівальників шок, гості перемагають — 4:1. На другий тайм рівняни вийшли зовсім з іншим настроєм. Гості були затиснуті усією п’ятіркою у штрафний майданчик. Осада воріт «Іллічівця» дала свої плоди і на 35-й хвилині рахунок став рівним — 4:4. Не встигли наші гравці як слід порадіти своєму міні-подвигу, як вже за хвилину гості знову вийшли вперед. За дві хвилини до завершення гри Юрій Баховський пішов ва-банк, замінивши воротаря польовим гравцем. На жаль, це призвело до ще двох голів у наші ворота. Гол на останніх секундах у виконанні Павла Дармовіса побачили вже не усі вболівальники, адже за рахунку 4:7 глядачі масово пішли до виходу. Отож МФК «Рівне» — «Іллічівець» — 5:7. Олександр Каплун, головний тренер команди «Іллічівець»: — Я б не сказав, що ми були сильніші, нам просто більше пощастило. Ініціатива була в господарів, але наші хлопці зіграли максимально уважно. Річ у тім, що сьогодні на гру не приїхала уся наша перша четвірка, не було капітана, не було найкращого нападника, але й без лідерів ми змогли зіграти гідно. — Коли рахунок з 4:1 став 4:4, як вдалося втримати команду на ходу? — Ще перед матчем я сказав, що нас влаштує і 0:0, а тому при 4:4 ми не змінювали гри. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Це, напевно, зіркова хвороба. Як тільки я не старався налаштувати хлопців на гру! Втім, вони вже вирішили, що на рівних грають з вищою лігою. Як результат, перший тайм ми провалили. Після перерви у нас було дуже багато моментів, але нам відверто не щастило, до того ж дуже складно атакувати команду, усі п’ять гравців якої сидять у штрафному майданчику. Сподіваюся, ця гра буде уроком для нашої команди Нагадаємо, що у першому колі в Іллічівську ми теж програли — 3:5. Таким чином, в іграх зі своїм головним конкурентом «Іллічівець» набрав шість «золотих» очок, адже у фінальному етапі очки, здобуті фіналістами в іграх між собою, зберігаються. А оскільки «Іллічівець» теж не приховує бажання вийти до вищої ліги, то шансів випередити його у фіналі у нас небагато. Хоча про фінал, можливо, думати ще й зарано, адже попереду ще сім ігор у групі, і в них теж треба виступити достойно. Наступний матч МФК «Рівне» проведе 9 лютого у Чернівцях. Результати інших матчів 10-го туру: «Кобра» — «Каменяр» — 3:5, «Фортеця» — «Меркурій» — 2:6, «Уніспорт» — «Імпульс» — 5:7.