Юрій Дерев’янко у Рівному представив свою програму: 50% жінок у владі, 10% - за розмитнення авто та захист тварин (ФОТО, ВІДЕО)

459 0

Ми у соцмережах:

Юрій Дерев’янко у Рівному представив свою програму: 50% жінок у владі, 10% - за розмитнення авто та захист тварин (ФОТО, ВІДЕО)

Кандидат у президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко під час візиту до Рівного відвідав притулок для тварин, взяв участь в автопробігу за доступні авто, зустрівся з активними жінками та представив свою президентську програму мешканцям міста.

Під час візиту в притулок тварин Юрій Дерев’янко зазначив, що бездомні тварини – це проблема кожного міста, і єдиний шлях її вирішення – це побудова притулків.

- Для цього, безперечно, потрібно фінансування місцевої влади. У притулках тварин будуть вакцинувати і стерилізувати, після чого прилаштовувати. Вже сьогодні дуже багато людей беруть собак з притулків. Головне - не допускати жорстокого ставлення до них, співчувати тваринам і прагнути їм допомогти, - сказав Юрій Дерев’янко.

Також в цей день у місті відбувся автопробіг за 10% розмитнення від вартості автомобіля, що передбачають законопроекти Дерев’янка № 9518 та 9519.

- Співавторами законопроектів стало 80 представників різних громадських організацій та ініціативних груп. 10% розмитнення - це вигідно українцям, місцевим бюджетам і держбюджету. Це 23 млрд грн надходження в бюджет за перший рік розмитнення, - заявив Юрій Дерев’янко.

Він додав, що авто - це не розкіш, а засіб пересування та економічної активності.

- Людина, придбавши нормальне авто за ціною як в Польщі чи Литві, зможе тут вести підприємницьку діяльність, наповнювати місцевий бюджет. Адже кількасот сотень доларів щороку вона витрачатиме на обслуговування та ремонт машини, заправлятиме її, - зазначив кандидат у президенти.

Під час зустрічі з активними жінками Рівного Юрій Дерев’янко закликав їх іти у владу та самостійно вирішувати проблеми міста.

- 50% жінок у владі – це запорука успіху України, - впевнений Юрій Дерев’янко. Він зазначив, що партія «ВОЛЯ» вже дотримується цього принципу і бачить дуже позитивні результати.

Мешканець Рівного поцікавився, чи нестимуть відповідальність чиновники, які грабують українців, чи не втечуть.

- Всі, хто краде, мають бути на лаві підсудних, навіть якщо вони втекли - вони та їхні активи будуть досяжні, вони по екстрадиції будуть повернені. Нині їм легко тікати, коли Генпрокуратура, ДБР та інші далі дозволяють це робити. Коли ці органи нормально працюватимуть, і Європа та США будуть арештовувати майно, якщо будуть відповідні подання від України. Сьогодні цього нема, бо ті, хто крав за часів Януковича, поділились з тими, хто прийшов після них, - зазначив Юрій Дерев’янко.

 

Під час зустрічі з мешканцями Рівного Дерев’янко презентував свою президентську програму.

Ключові пункти програми передбачають: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, захист тварин і збереження довкілля.

 

 

Передвиборча агітація.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також