Юрій Вознюк: «Краще тисячі слів - конкретні дії»

294 0

Ми у соцмережах:

Юрій Вознюк: «Краще тисячі слів - конкретні дії»

Капітальний ремонт доріг, зведення нових шкіл та садочків, будівництво міні-футбольних полів, придбання медичного обладнання і не тільки. Ці всі якісні зміни відчули на собі жителі Рівненського, Гощанського, Острозького, Корецького районів та частини міста Рівне, де народним депутатом 7-8 скликань був Юрій Вознюк.

«Я знаю, як залучати інвестиції та як відкривати високі столичні кабінети. Весь цей досвід я хочу застосувати на своє місто Рівне», - про це заявив народний депутат ВРУ 7-8 скликань, кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.

Зокрема, завершено реконструкцію площі Київська у м. Корець, добудовано Шпанівський НВК, зведено новий корпус Острозької академії, відкрито Обарівський, Оржівський, Великожитинський дитсадки, придбано комп‘ютерне обладнання для навчальних закладів, освітлено вулиці у 33 населених пунктах тощо.

«За більше як шість років командної роботи вдалося реалізувати проекти, які стояли «замороженими» десятки років. Ми постійно співпрацювали з Кабінетом Міністрів Украіїни та бюджетним комітетом для залучення коштів на соціально-економічний розвиток округу. Спрямована субвенція дозволила завершити будівництво шкіл та садочків, зробити освітлення вулиць, провести ремонт доріг, покращити технічну базу навчальних закладів та реалізувати необхідні проекти для громад», - розповідає Юрій Вознюк.

Юрій Володимирович підсумовує: «Краще тисячі слів - конкретні дії».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також