З 1 жовтня стартує призов на строкову службу: хтось отримав відстрочку, а хтось - втік

1347 0

Ми у соцмережах:

З 1 жовтня стартує призов на строкову службу: хтось отримав відстрочку, а хтось - втік

У Рівному на військовому обліку знаходяться 8565 чоловіків, які підлягають призову на строкову службу. З них 2056 – отримали відстрочку, а ще 3659 знаходяться в розшуку.

Зараз гостро стоїть питання з організації оповіщення та вручення повісток працівниками ТРЦ та СП військовозобов’язаним. У цьому допомогти покликані, як представники громадських формувань, голови ОСББ, керівники закладів освіти, підприємств, установ, організацій.

Військовий комісар Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Ярмошевич підкреслив, що спільними заходами і взаємодією усіх служб вдасться досягнути бажаного результату. Крім того, будуть проведені спільні патрулювання та рейди військових та поліцейських для забезпечення публічної безпеки та порядку під час встановлення місцезнаходження призовників, а також вручення їм повісток.

Заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук підкреслив, що призов на строкову службу – це не повістка на війну, а підготовка молодих людей до оборони у військовий час. Спілкування з потенційними призовниками, їх батьками повинно відбуватися на постійній основі, щоб люди розуміли важливість цього процесу та не переховувалися від представників військового комісаріату. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також