З 1 жовтня у рівненських тролейбусах можна буде платити за проїзд картками та телефонами

3076 0

Ми у соцмережах:

Фото - ілюстративне. З порталу

Принаймні такі плани у міської влади, задекларовані у проекті рішення міськвиконкому.

Як йдеться у проекті рішення міськвиконкому, опублікованому на сайті Рівненської міської ради, з 1 жовтня у Рівному має стартувати пілотний проект «Впровадження функціоналу безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті м. Рівного».

У пілотному проекті спершу візьмуть участь лише тролейбуси. За задумом, у тролейбусах встановлять термінали для безготівкового розрахунку за проїзд та валідатори квитків.

Також по місту мають з’явитися стаціонарні термінали, в яких можна буде придбати електронні квитки для проїзду у транспорті.

А ще кондукторів мають забезпечити легкими переносними терміналами – для перевірки квитків.

Пілотний проект має показати готовність рівнян до запровадження у місті єдиного квитка на всі види транспорту та введення гнучких тарифів оплати за проїзд.

А заодно термінали дозволять порахувати, який у Рівному пасажиропотік.

За проектом рішення міськвиконкому, впроваджуватимуть безготівкову оплату проїзду у громадському транспорті Рівного два товариства: «Сімбол Транспорт» та «МВКОМ».

ТОВ «Сімбол Транспорт» було створено наприкінці 2017 року у Києві. Належить товариство, яке займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, жителю Мукачева Закарпатської області Олексію Колєснікову та киянину Олегу Терлецькому.

ТОВ «МВКОМ» також було створено наприкінці 2017 року, але у Рівному. Належить воно жителю Горбакова Рівненського району Василю Романюку та рівнянину Станіславу Віднічуку. Підприємство займається оптовою торгівлею комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також