З Буковинської у Рівному вивозять гаражі

2179 1
Фотографії у тексті - Віталія Германа. Усі - з вулиці Буковинської

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман повідомив, що сьогодні комунальники демонтують незаконно встановлені гаражі у дворі будинку на вулиці Буковинській, 16.

За рішенням міськвиконкому, з Буковинської мали демонтувати сім гаражів. Два з них власники забрали самостійно.

- Коли ми сьогодні зранку приїхали, то тільки в одному гаражі було авто, - розповідає п.Герман. – Власники гаражів одразу вийшли, ми з усіма гарно поговорили. Люди попросили їхні гаражі завезти на території приватних підприємств, з якими вони домовилися. Ми пішли назустріч людям.

Нагадаємо, що «черепашки» міська влада вже вивезла з багатьох дворів у місті, навіть попри спротив деяких власників.

Виконавчий комітет міської ради віддавна ухвалив рішення, що гаражі, встановлені без дозволу, навіть якщо вони стоять вже не перший десяток років, потрібно демонтувати.

Власникам гаражів пропонують це зробити самотужки. Якщо вони не погоджуються або й взагалі не виявляються, бо частина «черепашок» нічийна, гаражі комунальники вивозять на територію Тресту зеленого господарства.

Якщо протягом трьох років ніхто по них не звертається, то гаражі здають на утилізацію. Так, близько двох десятків недавно вже здали на металолом.  

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Тетяна 06:43, 10.04.2019

    Було б непогано Пану Герману згадати про обіцянку забрати гаражі і біля Макарова 4 та 2 у дворі, так як частина їх переїхала з сторони зробленої дороги у двір. Тому проблема тимчасоаої парковки автомобілів залишилась невирішеною....

Залиште вiдповiдь

Читайте також