З чемпіонату світу — з медалями

1841 0

Рівненські кікбоксери вже привчили місцевих шанувальників до медалей, здобутих на світових першостях.

Чемпіонат світу за версією WPK, що завершився у Київському палаці спорту, не став винятком. Тріо рівнян (Ігор Гуцалюк, Ілля Капись та Інга Поліщук), які брали в ньому участь, привезли дві медалі. Гуцалюк, який налаштовувався на «золото», обмежився «бронзою», програвши у півфіналі кікбоксеру з Афганістана. Інга Поліщук здобула срібну нагороду. Ігор та Інга виступали у розділі лоу-кік. Паралельно було проведено змагання з арабського рукопашного бою — коват-алрамі. Тут у нас теж дві медалі — в Інги Поліщук та Ілля Капися. Загалом помірятися силами до Києва завітали представники більш як 40 країн. Серед них чимало з арабського світу — Лівана, Кувейта, Об’єднаних Арабських Еміратів, Ірану, Йорданії.