![З Маріуполя вдалося евакуювати чотири автобуси людей](/img/650/z-mariupolya-vdalosya-evakuyuvati-lyudey-na-chotir_20220421_5214.jpeg)
По вчорашньому гуманітарному коридору з Маріуполя вдалося виїхати чотирьом евакуаційним автобусам.
Як повідомила віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, люди заночували в Бердянську і зараз прямують на Василівку. Найближчим часом їх чекають у Запоріжжі.
- Сьогодні продовжуємо евакуацію жінок, дітей та осіб похилого віку. Посадка в автобуси на бульварі Шевченка на кільці біля торговельного центру «Порт-Сіті» о 14.00. Безпекова ситуація складна. Можуть бути зміни. Прошу стежити за офіційними повідомленнями, - додала чиновниця.