З Москви — без медалей

1247 0

Не порадували своїх вболівальників медалями четверо легкоатлетів, які на чемпіонаті світу у Москві представляли Рівненщину. Головна наша надія, студентка МЕГУ Ганна Ярощук змогла у бігу на 400 м з бар'єрами пробитися до фінальної вісімки, де у підсумку стала шостою.

Не порадували своїх вболівальників медалями четверо легкоатлетів, які на чемпіонаті світу у Москві представляли Рівненщину. Головна наша надія, студентка МЕГУ Ганна Ярощук змогла у бігу на 400 м з бар'єрами пробитися до фінальної вісімки, де у підсумку стала шостою. Іншою спортсменкою, яка могла розраховувати на місце у фіналі, була Ольга Земляк. У півфіналі в естафеті 4х400 м український жіночий квартет, до якого входила і Ольга, посів дев'яте місце, але оскільки команду Ямайки було дискваліфіковано, українки пройшли до вирішального забігу, де посіли п'яте місце. Щоправда, Ольгу Земляк у фіналі замінила інша спортсменка. Про виступ інших двох наших атлетів ми вже повідомляли. Вадим Слободенюк у бігу на 3000 м з перешкодами став 26-м, а Катерина Карманенко у марафоні — 31-ю.