З неплатників аліментів стягують понад 100-тисячні борги

679 0

Ми у соцмережах:

З неплатників аліментів стягують понад 100-тисячні борги

108 507 гривень боргу з аліментів сплатив мешканець Рівного на утримання двох своїх малолітніх синів.

Понад сто тисяч гривень боргів з виплати аліментів сплачують мешканці Рівного після набрання чинності законів #ЧужихДітейНеБуває.

108 507 гривень боргу з аліментів сплатив мешканець Рівного на утримання двох своїх малолітніх синів. Чоловік не платив аліменти з 2005 року.

- Державний виконавець виніс щодо боржника постанови про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві полювання та користування зброєю, а також наклав арешт на все майно боржника. Після цього чоловік з'явився на виклик до державного виконавця і повідомив, що сплатить заборгованість з аліментів. Згідно розрахунку на кінець вересня вона вже склала 108 507 гривень. А вже на початку жовтня, згідно із заявою стягувача, чоловік повністю сплатив борг. Також жінка написала заяву про повернення виконавчого листа без виконання, - розповів Павло Якобчук, начальник Рівненського міського відділу ДВС.

120 500 гривень боргу з аліментів за два роки несплати повернув своїй дитині й інший рівнянин. Державний виконавець Рівненського міського відділу ДВС також виніс щодо нього постанови про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві полювання та користування зброєю. На майно чоловіка був накладений арешт, а також винесено повідомлення про внесення відомостей про неплатника аліментів до Єдиного реєстру боржників. Тож чоловік був змушений погасити заборгованість з аліментів.

Як зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук, два пакети Законів #ЧужихДітейНеБуває, які вступили в силу 6 лютого та 28 серпня цього року, надали виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Тож державні виконавці використовуватимуть їх для того, щоб захистити права дітей на належне матеріальне забезпечення. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також