З переможним настроєм на канікули

1322 0

Народний Клуб “Верес” у заключному у 2015 році матчі приймав “Інгулець” з Петрового, що на Кіровоградщині. Гарна осіння погода плюс турнірне становище команд (“Верес” — четвертий, “Інгулець” — п’ятий) обіцяли глядачу хороше футбольне видовище.

НК “Верес” (Рівне) – “Інгулець” (Петрове) – 2:0 (1:0)
Не встигли вболівальники як слід розташуватися на місцях, а “Верес” вже забив. На 5-й хвилині Борис Орловський головою замкнув навіс. Подібний момент (можливо, трішки гірший) у Бориса виник через 10 хвилин, але вдруге півзахисник рівнян влучно головою пробити не зміг. Суперечливий епізод стався на 18-й хвилині. Захисник “Інгульця” руками у штрафному майданчику завалив Віталія Дністряна, який мчав до м’яча, але арбітр на це не відреагував. Гра й надалі проходила під диктовку господарів. До перерви могли відзначитися Олег Шутов і той же Орловський. Був хороший момент і в “Інгульця”. Юрій Перін ефектно пробив у падінні через себе, але голкіпер рівнян Андрій Рябой впорався з цим ударом. Фото_Верес_01 Чи не ключовий момент у грі стався на 45-й хвилині. Гравець гостей Ілля Ходуля заїхав по ногах Шутову, за що заробив попередження. Гравця “Інгульця” жовта картка дуже розгнівала, і він демонстративно вибив м’яч. За це арбітр показав йому ще один “гірчичник”, який конвертувався у червону картку. Завдяки запальному Іллі Ходулі у другому таймі “Вересу” стало дихати набагато легше. Вже на 3-й хвилині по перерві моторний Олег Шутов по центру увірвався у штрафний майданчик і завдав влучного удару – 2:0. Наступні понад 45 хвилин рівняни були повноправними хазяями на полі. Потроїти рахунок на 89-й хвилині повинен був Артур Каськов, але вихід один на один з воротарем нападник програв. Після фінального свистка “вересівці” довго не могли залишити поле. На них чекали численні автографи на клубних календарях, фотографування, а також “золотий дощ” з конфеті та святковий торт. Отож осінню частину чемпіонату підопічні Олега Луткова завершують на мажорній ноті, до того ж “Верес” повертає боржок “Інгульцю” за поразку у першому колі — 1:3. Завдяки перемозі “Реал Фарми” над “Буковиною” 3:2 наша команда на зимові канікули йде на третьому місці. Верес_Таблиця_2-11