Кафе з підвалу «України» хоче другий поверх

960 0

Ми у соцмережах:

Кафе з підвалу «України» хоче другий поверх

Ресторан «Burshtyn», відомий раніше як «Шкварочка», що діє в підвалі кінотеатру «Україна», хоче розширятися — вирішили зробити реконструкцію всередині та надбудову. Архітектор Тарас Шумейко днями показав, як виглядатиме після реконстукції ресторан, архітектурно-містобудівній раді. Однак рада, до якої входять архітектори, управлінці та депутати, наказала — «усе переробити», бо псуватиме центр Рівного.

Тарас ШумейкоТарас Шумейко, архітектор:

— Реконструкція відбуватиметься в існуючих межах. Тобто вшир кафе збільшуватися не буде. Будемо змінювати фасад, який за кольорами максимально поєднається із фасадом кінотеатру «Україна». На боковій стіні буде штучна рослинність. Окрім цього, надбудуємо відкриту терасу, яка працюватиме влітку, а взимку буде закрита.

Микола Шолудько, заслужений архітектор України:

— Колись була маленька прибудова біля кінотеатру. Тепер вона розростається у двоповерхову будівлю та сарайчик зліва. Нам представили такий майбутній вигляд, ніби це в якомусь селі формується якась забігайлівка. Майбутній фасад, який завуальований під дерево, підходить для районного центру, але не для центру Рівного.

Сергій Дем’янков, директор кінопалацу «Україна»:

— Колись це був вихід з підвального приміщення кінотеатру, який тепер має приватних власників. Підприємці володіють підвальною частиною, яка знаходиться під кінотеатром та цією прибудовою. Загалом ми не проти, щоб був мансардний поверх, нічого страшного у цьому немає. Кінотеатру це не заважатиме. Проте архітектори мають добре попрацювати над фасадом кафе, щоб він мав гарний вигляд.

Як йшлося на засіданні ради, кафе «Burshtyn» володіє товариство «Шкварочка», власниками якого є росіянка Людмила Тімофеєнко та рівнянин підприємець Андрій Хотенко.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також