З початку року фахівці «Рівнегазу» виявили крадіжок газу майже на мільйон гривень

525 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

З початку 2020 року спеціалісти АТ "Рівнегаз" зафіксували понад 20 фактів несанкціонованого використання споживачами блакитного палива. Недобросовісним споживачам нараховано до сплати 984 тис. грн. Переважна більшість випадків стосується втручання в роботу побутових газових лічильників.

- Нерідко у місцях несанкціонованих врізок у газопроводи наші спеціалісти виявляють витоки газу, що можуть призвести до вибухів та фатальних наслідків. Тому, несанкціоноване втручання у роботу газових мереж – це, в першу чергу, величезний ризик для безпеки наших споживачів, - говорить технічний директор АТ "Рівнегаз" Олександр Климчук.

Після того, як виявлено факти незаконного відбору блакитного палива, фахівці "Рівнегазу" складають акти про порушення, проводять відключення несанкціонованих споживачів та стягують завдані збитки, в тому числі через суд в примусовому порядку.

Розмір компенсації розраховується відповідно до вимог Кодексу ГРМ та залежить від конкретного виду порушення: врізка у газопровід, самовільне підключення чи втручання в роботу лічильника. Окрім суми збитків, споживачу доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а у разі пошкодження лічильника – його вартість разом із вартістю монтажних робіт.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також