З понеділка у Рівному тестуватимуть на ВІЛ та гепатит

1010 0

Ми у соцмережах:

З понеділка у Рівному тестуватимуть на ВІЛ та гепатит

Від 23 до 30 листопада включно триватиме European HIV-Hepatitis Testing Week — Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит.

До події долучився і Центр громадського здоров'я МОЗ України та запрошує українців протестуватися на ВІЛ та гепатит. Тестування відбуватимуться на всій території України. Воно безкоштовне, конфіденційне та безболісне, здійснюється з допомогою експрес-тестів. Усе, що необхідно, — крапля крові та 15 хвилин часу.

У рамках проєкту рівняни зможуть пройти тести на ВІЛ та гепатит С у найбільших торгово-розважальних центрах, повідовляє Рівненський обласний центр громадського здоров'я.

Європейський тиждень тестування — це міжнародна кампанія, яка заохочує партнерські організації — громади, медичні та політичні установи — у всій Європі об'єднатися протягом одного тижня для поширення інформації про важливість встановлення ВІЛ-статусу, та проведення консультацій та тестування на гепатити та ВІЛ. Вперше тиждень тестування було організовано у 2013 році з тих пір подія набула поширення та була підтримана сотнями організацій по всій Європі.

Головна мета Європейського тижня тестування — зробити так, щоби більше людей змогли дізнатися про свій статус щодо ВІЛ-інфекції та гепатиту і мінімізувати проблему пізнього діагностування цих інфекцій. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також