З продажу картин 12-річного художника зібрали майже 11 тисяч гривень на реабілітацію семирічного Іванка

1314 0

Ми у соцмережах:

Фото Дарини Петрушкевич

Вчора у кав’ярні-книгарні «Calamarius» відбулася благодійна виставка-аукціон картин юного художника Георгія Лозового, внука депутатки облради та лікарки Оксани Лозової. Кошти збирали на реабілітацію семирічного Івана Петрушкевича, у якого дитячий церебральний параліч.

Іванко у свої сім років зараз ходив би у другий клас, а після уроків грав би з друзями у футбол. Проте діагноз, який поставили йому в рік, перевернув усе його майбутнє. Дитячий церебральний параліч, враження усіх кінцівок в наслідок складних мозкових крововиливів. Титанічні зусилля, які доклала його любляча сім'я для його здоров'я, не пройшли даремно: Іванко розвивається, хоч і повільними темпами. Він вже вміє сидіти з опорою, трішки повзає самостійно, багато розмовляє і запам'ятовує. Я знаю цю сім'ю особисто. Мама Дарина - дивовижна, але так склалося, що тато Іванка покинув її. Він рідко бачить сина, а з лікуванням не допомагає. А воно потрібне, адже без періодичної реабілітації в клініці Козявкіна рух уперед стане неможливим, - пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Андрій Лозовий.

Під час аукціону продали 11 картин та зібрали майже 11 тисяч гривень, які одразу передали мамі Іванка Дарині Петрушкевич. Нагадаємо, що на один курс реабілітації, а таких курсів має бути чотири на рік, треба 13 тисяч гривень. Найближчий курс реабілітації запланований на травень.

Також кошти можна на особистий рахунок мами Іванка: 4149 4978 7233 5957 (Петрушкевич Дарія Іванівна). 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також