З центру Рівного переселять жіночу консультацію, але частково

3068 0

Ми у соцмережах:

фото: Перший канал соціальних новин

У Рівному жіночу консультацію №1 таки переселять з п’ятого поверху колишньої поліклініки №2 до міського пологового будинку.

Як розповів для «РВ» начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів, переселення буде частковим. Бо ця консультація обслуговує жінок, які мешкають в центральній частині міста та з мікрорайону Північний. Тобто чотирьох лікарів жіночої консультації, які обслуговують жінок з центральної частини міста, залишать в будівлі ЦПМСД «Центральний» (колишня поліклініка №2) на вулиці Драгоманова. А інші – переїдуть до міського пологового будинку, що на вулиці Карнаухова.

- Оскільки у жіночої консультації 9 січня завершився договір оренди, то головний лікар центру ПМСД «Центральний» Олег Шрам не хоче продовжувати з ними договір оренди, бо не вистачає місця лікарям центру.

Раніше в поліклініці в одному кабінеті працювало троє лікарів, а тепер передбачено, що має бути двоє. Виходить, що поліклініці потрібні додаткові кабінети. Окрім того, лікар тепер зобов’язаний приймати людей не чотири години, як раніше, а шість. До того ж, із міської дитячої лікарні на вулиці Чорновола до поліклініки мають переїхати педіатри. Тобто на Драгоманова будуть обслуговувати ще й дітей. На місце ж педіатрів до міської дитячої лікарні переїде медичний персонал амбулаторії з вулиці Пересопницької. Адже літом завдяки проекту Світового банку робитимуть капітальний ремонт амбулаторії.

Тому на Драгоманова буде залишено частину кабінетів жіночої консультації, які обслуговують жінок з центральної частини міста. Якщо цього буде мало, то додамо ще. А жінок з Північного уже прийматимуть у міському пологовому будинку на Карнаухова. Жодних незручностей жінкам це не завдасть. Навпаки, з Північного набагато ближче буде добиратися до міського пологового будинку.

Додамо, що раніше жінки протестували проти переїзду жіночої консультації у міській пологовий будинок, що на Карнаухова. Бо боялися, що з центру міста туди буде незручно добиратися.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також