![фото - ГУ ДСНС Рівненщини](/img/650/z-vodi-u-kozlini-distali-molodoho-potopelnika_20240715_4554.jpg)
Трагедія сталася учора.
Учора ввечері очевидці повідомили у соцмережах, що у водоймі в селі Козлин втопився молодик. Як розповіли у ГУ ДСНС Рівненщини, пошукові роботи розпочали негайно, але через темряву знайти тіло не вдалося.
- Тому сьогодні пошукові роботи за допомогою надувного човна та безпілотного літального апарату були відновлені.
![](/images/451577488_887715446720774_3174379958166626030_n.jpg)
Рятувальники об'єднали зусилля з працівниками обласної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах. Зрештою, знайшли та підняли з водойми тіло юнака 2005 року народження.
Наразі обставини загибелі юнака з'ясовують правоохоронці.