З Ялти до Донецька

1914 0

Вадим Слободенюк став єдиним рівнянином, хто здобув медаль на Кубку України з легкої атлетики в Ялті. Причому вихованець Андрія Попеляєва виборов медаль золоту — у бігу на 3000 м з перешкодами.

Крім того, наша чоловіча естафетна команда у бігу 4х100 м (Олександр Журик, Роман Новосилецький, Ігор Кухта та Роман Лук’янчук) стала четвертою. Готували спортсменів Вадим Подолянко, Борис Чулаєвський та Олег Машанєнков. Четверте місце посів також Василь Ніщик у потрійному стрибку (тренер — Ярослав Нечипорець). Ще тренери відзначили виступ юніора Романа Лук’янчука, який у бігу на 200 м встановив новий рекорд області (тренер — Олег Машанєнков), а також Миколи Калюша, який у метанні списа був п’ятим (тренер — Олег Зуєв). Загалом наша команда посіла 14 місце. А вже за кілька днів юніорська збірна області вирушила до Донецька на чемпіонат України. Юніори у підсумку виступили майже як і дорослі — 15 командне місце, щоправда, медалей здобули більше. Найкраще виступив Дмитро Сірук, який посів перше та друге місця, відповідно, у бігу на 10 та 5 тисяч метрів. Готували спортсмена одразу три тренери — Петро та Валерій Дітлашки, а також Борис Чулаєвський. Згадуваний вже Роман Лук’янчук на 200 м став чемпіоном, а Сергій Шама (тренери — Степан Янчук та Світлана Кожарко) — третім у метанні списа. Крім того, наша естафетна команда у складі Олександра Журика, Сергія Ковальчука, Станіслава Сидорука та Романа Лук’янчука у бігу 4х100 м здобула «срібло». Готували спортсменів Наталія та Борис Чулаєвські, Олег Машанєнков та Ірина Нечипорук. За підсумками чемпіонату Дмитро Сірук та Сергій Шама вибороли путівки на юніорський чемпіонат світу. Роману Лук’янчуку для здобуття ліцензії не вистачило 0,05 секунди.