![За 10 днів до Рівного привезли 52 тонни гуманітарної допомоги](/img/650/za-10-dniv-do-rivnoho-privezli-52-tonni-humanitarn_20220405_3074.jpg)
Міський голова подякував усім, хто збирає допомогу, сортує її, доставляє та видає.
-За період з 23 березня по 3 квітня 2022 року до нашого міста прибуло 52 т гуманітарної міжнародної допомоги. Стало можливе це завдяки роботі Агенції розвитку Рівного та команді волонтерів, - повідомив на своїй сторінці у соцмережі міський голова Рівного Олександр Третяк.
![](/images/277768929_436163834975561_8064330926452299484_n.jpg)
- Загалом з початку війни до сьогодні на склади Народного дому було доставлено 225 т міжнародної гуманітарної допомоги. Щира подяка німецькій компанії Generation Freedom 21 GMBH, громаді Відня, французькій компанії LENER CORDIER, компанії “MESO and more GmbH” з Німеччини, FUNDACJA WIDOWISK MASOWYCH з Польщі, Українській греко-католицькій церкві та громаді м.Дюссельдорф, - додав чиновник.
![](/images/277353167_436163984975546_7711395715704636847_n.jpg)