За буревій заплатять. Але щоб більше не просили

3297 0

Ми у соцмережах:

За буревій заплатять. Але щоб більше не просили

Дві родини з Рівного хочуть, щоб міська влада відшкодувала їм 20 тисяч гривень за ремонт. У червні їхня п’ятиповерхівка на вул.Степана Бандери, 56 постраждала під час буревію. Тоді сильний вітер пошкодив частину даху. З того часу мешканці самі відновлювали покрівлю, а тепер просять хоча б якоїсь матеріальної компенсації.

Через це міські депутати мало не пересварилися. Одні готові надати рівнянам допомогу з бюджету, інші — проти. І в подальшому уже не хочуть брати на себе таких зобов’язань. Кажуть, це несправедливо щодо інших рівнян.

Світлана Марчук, депутатка міської ради:

— Люди ж постраждали не просто так. Коли сталася та біда, міський голова та секретар міськради їздили по місту і говорили: «Ми вам чим зможемо — допоможемо». Хтось колись бачив у нашому місті, щоб літали дерева і дахи? Це не просто ремонт, це усунення наслідків стихійного лиха. Люди витратили значно більші суми, ніж вони просять. Схожа ситуація з дахом після буревію була і у провулку Дворецькому, 53-А, але їм же допомогли.

Павло Алексєвич, голова бюджетної комісії міськради:

— Я пропоную припинити фінансувати подібні випадки. Мені шкода людей, але в будинку створено ОСББ — нехай самі вирішують проблеми. Інші платники податків не повинні комусь оплачувати ремонт даху. Можливо, цього разу допоможемо. А вже надалі — ні. Мене дуже дратує, коли хтось щось пообіцяв, а місто має давати гроші. Якщо перестанемо це робити, люди перестануть приходити.

Остаточне рішення ухвалять на сесії. Тоді ж і обговорять — чи варто допомагати рівнянам у схожих ситуаціях в майбутньому. Як варіант, пропонують створити окрему програму для компенсацій при управлінні надзвичайних ситуацій міськради — хоча б на 100 тис. грн на рік.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також