За чотири дні – більше третини підписів: у Рівному вимагають обмежити продаж поліетиленових пакетів у магазинах

1548 0

Ми у соцмережах:

За чотири дні – більше третини підписів: у Рівному вимагають обмежити продаж поліетиленових пакетів у магазинах

Рівненська зоозахисниця Алла Лосік зареєструвала на сайті Рівненської міськради петицію з вимогою обмежити у торгових мережах міста комерційне використання одноразових поліетиленових пакетів.

Збір підписів було розпочато 14 березня і за чотири дні петиція вже набрала більше сотні голосів з потрібних 300.

Голосування триватиме до 28 квітня. Якщо петиція набере потрібну кількість голосів, міська влада її розгляне.

У петиції Алла Лосік акцентує на захисті життя і здоров'я населення, адже поліетилен потребує сотні років, аби розкластися, і при цьому виділяє небезпечні для довкілля мікроелементи.

Пані Лосік зазначає, що міськрада має рекомендувати  магазинам, щоб ті пропонували покупцям альтернативу одноразовим поліетиленовим пакетам. Наприклад, паперові пакети чи багаторазові торбини.

Також у петиції йдеться про потребу розробити у місті програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари та програму поетапної відмови від одноразових поліетиленових пакетів. 

Також Алла Лосік пропонує організовувати інформаційно-просвітницьку роботу у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену.

Зазначимо, що в Україні серед молоді набуває популярності екорух, який має на меті відмовитися від використання поліетиленових торбинок.

Фото - зі сторінки користувача Facebook

Наприклад, радять у супермаркетах не брати поліетиленові торбинки на овочі та фрукти, адже цінники можна закріпити і на їхній шкірці, а також рекомендують ходити за покупками зі своїми багаторазовими (паперовими чи полотняними) торбинками. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також