За чотири хвилини патрульні у Рівному врятували життя перехожому, зробивши непрямий масаж серця

5357 0

Ми у соцмережах:

За чотири хвилини патрульні у Рівному врятували життя перехожому, зробивши непрямий масаж серця

Патрульні Ігор Соботюк та Дмитро Конончук, не розгубившись, кинулися надавати чоловіку, який перестав дихати, домедичну допомогу.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький розповів про порятунок у Рівному на своїй сторінці у Фейсбуці.

- Що можна встигнути за 4 хвилини? Зробити важливий дзвінок, прибрати на робочому столі чи зробити розминку. А можна — врятувати людське життя. 

Рівне, близько 2-ї години ночі. У світлі ліхтарів екіпаж патрульних помічає силует чоловіка, який переходить проїзну частину пішохідним переходом. Звичайна ситуація, яких відбувається за день мільйон. Але чоловік йде хиткою ходою, тримаючись за серце, та важко дихає. Патрульні розуміють, що ситуація потребує їхнього втручання й починають бігти до громадянина. Коли інспектори були вже майже поруч, чоловік впав на землю, скаржився на сердечний біль, а потім й взагалі перестав дихати…

Ігор Соботюк та Дмитро Конончук, не розгубившись, кинулися надавати йому домедичну допомогу. Коли один патрульний звільняв грудну клітку від одягу, інший вже телефонував до швидкої. Саме 4 хвилини патрульні по черзі робили непрямий масаж серця, і чоловік знову задихав й прийшов до тями.

Врятованого шпиталізували до лікарні, а медики відзначили професійні дії патрульних, які врятували людське життя.

Вчасно і в тому місці. Все було б інакше, якби патрульні не помітили його на тому переході. Чесно, віддано, професійно. День і ніч екіпажі патрульної поліції заступають на службу, щоб громадянам було безпечно.

І поки ми будемо нести службу на вулицях українських міст — так і буде!

А попереду ще багато роботи. Дякую. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також