За демонтаж гаражів у Рівному заплатить власник

840 0

Ми у соцмережах:

За демонтаж гаражів у Рівному заплатить власник

Дев’ять гаражів демонтували днями комунальники на вулиці Генерала Безручка в Рівному. Лише один з них забрав сам власник. Іншим, якщо захочуть забрати свої гаражі, тепер доведеться заплатити за їхнє зберігання на території ШЕУ, а також за демонтаж.

Олександр Миронюк, заступник міського голови Рівного:

— Люди, які встановили тут тимчасові споруди, не платять нічого місту. Ці гаражі заважали дошкільним навчальним закладам, тому що тут постійно збираються групи людей, які вживають алкоголь і, можливо, щось інше. Це створює суспільну небезпеку.

Володимир Пилипчук, начальник управління ЖКГ департаменту інфраструктури та благоустрою:

— Зараз є рішення про те, що такі тимчасові споруди зберігаються впродовж року, але розглядається варіант, щоб зменшити цей термін до трьох місяців. Зауважу, якщо в гаражах знаходять якісь речі, то проводиться їхній опис і їх теж обов’язково повертають власникам. Якщо власник демонтованого гаража не виявив бажання забрати його протягом відведеного часу зберігання, гараж підлягає утилізації.

Демонтаж незаконно встановлених гаражів у Рівному триватиме й надалі. Відповідно до рішень спеціальної комісії, до якої входять депутати та представники управління містобудування та архітектури.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також