![Більше пів сотні спецмашин розчищають дороги Рівненщини від снігу (ВІДЕО)](/img/650/za-dopomohoyu-spetstekhniki-dorohi-rivnenshchini-r_20220121_2916.png)
Понад 90 людей і 70 спецмашин безперервно працюють, щоб подолати наслідки негоди на дорогах Рівненщини державного значення.
На місцевих шляхах – 53 підрядника і 41 машина.
У Службі автомобільних доріг Рівненської області повідомили:
- Додає клопоту шквальний вітер-сніговій. Свіжоочищені ділянки знову замітає у лічені хвилини. Прогнози синоптиків на найближчі дні невтішні - хвижа не відступатиме, тож дорожники готуються і до найгірших сценаріїв розвитку подій. Бережіть себе, зважайте на негоду плануючи поїздки Рівненщиною. Кермуйте безпечно та відповідально!
Додамо, що у суботу, 22 січня, на територі області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, хуртовина, на дорогах - снігові замети, а також ожеледиця.