За «Епіцентром» — поля для футболу й молитов

1002 0

Ми у соцмережах:

За «Епіцентром» — поля для футболу й молитов

Протестантська «Община доброго пастиря» взяла курс на велике будівництво на виїзді з Рівного. Наразі невідомо, коли розпочнуться будівельні роботи, однак громада активно займається оформленням документів. А нещодавно на засіданні архітектурної ради стали відомі деталі — община збирається побудувати там культову споруду та два футбольних поля.

Для реалізації таких планів «Община доброго пастиря» у 2018 році придбала дев’ять земельних ділянок, площею близько 1,5 гектара, в районі вулиць Макарова та Дубенської — фактично в полі за «Епіцентром». За них «Укргазбанку» релігійна громада заплатила більше двох мільйонів гривень.

Алла Чернюк, архітектор:

— Відповідно до бажань замовника, на земельній ділянці буде розташована велика споруда для культових потреб. Це радше будинок із конференцзалами для організації всіляких подій. Є ідея передбачити й приміщення, щоб взимку там можна було займатися спортом. Неподалік цієї споруди будуть облаштовані два футбольні поля — одне більше, а друге — менше.

Додамо, що пастором релігійної організації «Община доброго пастиря» значиться Тарас Приступа. Ця громада, окрім релігійного, займається й спортивним напрямком: християнський футбольний клуб «Надія» виступає у першості міста, має община й флорбольну команду — йдеться про один із видів хокею з м’ячем.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також