![За крадіжку з «Єви» відправлять у колонію](/img/650/za-kradizhku-z-evi-vidpravlyat-u-koloniyu20181210_7551.jpg)
Злодія з Дубна засудили до 5 років позбавлення волі.
Дубенський міськрайонний суд визнав 37-річного чоловіка винним у таємному викраденні чужого майна, вчиненому повторно. Чоловік визнав свою винуватість у викраденні ним з магазину «Єва», що у м. Дубно, предметів побутового вжитку на суму 365 гривень.
Керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк повідомив, що при призначенні покарання суд врахував позицію прокурора, а також той факт, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини. Відповідно до вироку суду наступні 5 років засуджений проведе в ізоляції від суспільства.