За криву розмітку сплатять штраф

616 0

Ми у соцмережах:

1020 гривень штрафу за неправильно нанесену розмітку на вулицях Степана Бандери та Осипова має сплатити директор ТОВ «РІВНЕМЖКБУД» Сергій Демчук.

1020 гривень штрафу за неправильно нанесену розмітку на вулицях Степана Бандери та Осипова має сплатити директор ТОВ «РІВНЕМЖКБУД» Сергій Демчук.

Про це UA: Рівне повідомив інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Рівненщини Василь Сичик:

– Сьогодні ми оглянули цю ділянку дороги, провели заміри і встановили, що на вулиці Осипова нанесена розмітка не відповідає вимогам законодавства: ширина білих смуг та інтервал між ними має бути по 40 сантиметрів. Натомість, на вулиці Осипова ширина білих смуг 36 сантиметрів, а інтервал між ними по 47 сантиметрів. На директора ТОВ «РІВНЕМЖКБУД» винесено постанову за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць (ч.1 ст. 140 КУ про адмінправопорушення).

За словами інспектора, на вулиці Степана Бандери розмітка теж нанесена не до кінця до того ж дорожні знаки встановлені на неправильній висоті. Усунути недоліки робітники мають не пізніше ніж за 5 днів.

Із штрафом згідний. Порушення усунемо. Зараз ми спробуємо його зачистити, якщо не вдасться – будемо повністю знімати "зебру", – прокоментував Сергій Демчук. 

Читайте також Рівнян здивувало, як наносять «зебру»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також