За нерухомість сплатили понад 24 мільйони

741 0

Ми у соцмережах:

За нерухомість сплатили понад 24 мільйони

За січень – травень власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 24,3 млн. грн.,

Це на 76%, або на 10,5 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду 2017 року.

Безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними сплачено 20,5 млн грн., що на 55%, або 7,2 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Фізичними особами сплачено 3,7 млн.грн, в порівнянні з минулим роком надходження зросли майже у 8 разів.

Нагадуємо, що платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають упродовж  60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.

ГУ ДФС у Рівненській області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також