![Фото - з телеграм-каналу Андрія Карауша](/img/650/za-orhannim-zalom-u-rivnomu-bude-toloka-shchob-obl_20240322_4322.jpg)
Щоб потім було гарно.
Розповів про це голова обласної ради Андрій Карауш:
- Цей проєкт вчора вже презентували публічно, далі – практична реалізація.
Йдеться про "Готичний сад Органного залу". Наперед скажу і окремо виділю: ані копійки бюджетних грошей на це не піде, ми розуміємо, який зараз час і які пріоритети. Цю культурну локацію наша обласна філармонія, яка й була ініціатором, облаштовуватиме за підтримки міжнародних донорів, які орієнтовані на розвиток культурних ідей.
![](/images/IMG_20240322_093632_925.jpg)
У квітні на території залу камерної та органної музики запланована екологічна толока, це громадська акція з впорядкування ділянки та висаджування рослин з відповідними художніми прийомами та ландшафтними елементами. У травні там же планується концерт просто неба.
![](/images/IMG_20240322_093632_908.jpg)
Отже, територія, яка зараз не використовується фактично ніяк, завдяки партнерам отримала хороший шанс на друге життя. Цим довгі роки користуватимуться наші діти, наші захисники й ветерани.
Нагадаю, що костел святого Антонія є пам'яткою архітектури та містобудування місцевого значення.