За позичені гроші Хомко хоче купити вуличні світильники

1638 2

Ми у соцмережах:

За позичені гроші Хомко хоче купити вуличні світильники

Модернізувати вуличне освітлення в Рівному надумала міська влада. Так, щоб було як у Європі. Щоб замінити звичайні лампи на енергоощадні, до середини 2019 року планують взяти позику в Північної екологічної фінансової корпорації.

Володимир Хомко, міський голова:

У нас склалися хороші відносини із скандинавською фінансовою установою НЕФКО­, яка дає кредити під малі відсотки на проекти зі збереження енергії. У Рівному, зокрема, утеплювали школи, скориставшись кредитом НЕФКО, який нам надали в гривнях під 3% із відтермінуванням виплати на рік. Якщо порівнювати, то наші банки надають схожу позику під 21%. Бо щорічна інфляція в Україні становить 10–12%.
Сам факт співпраці з такою потужною фінансовою корпорацією піднімає наш кредитний рейтинг в Європі. Тепер НЕФКО­ саме запропонувало нам взяти у них невеликий кредит у сумі 2 мільйони євро на модернізацію усієї системи освітлення Рівного. При цьому 30% з цієї суми нам дадуть як грант.

Додамо, цього року з міського бюджету було витрачено на утримання та модернізацію систем освітлення 9 мільйонів 600 тисяч гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також