У Рівному за прибирання зупинки і кіоску платили мешканці 9-поверхівки

1437 0

Ми у соцмережах:

У Рівному за прибирання зупинки і кіоску платили мешканці 9-поверхівки

Мешканці дев’ятиповерхівки, що на вул.Д. Галицького у Рівному, поскаржилися, що мають надто високу квартплату. Перевірка показала, що справді ЖКП брало з людей кошти за послуги, яких не надавало. Виявляється, що люди платили за обслуговування зупинки громадського транспорту і кіоску з цигарками, які розташовані поряд.

Анатолій Майдан, головний спеціаліст сектора контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби Рівненської області:

З’ясувалося, що тариф становив 3 гривні 48 копійок за один квадратний метр. Ця вартість складалася з 17 різних послуг — ПДВ, прибирання сходових кліток, прибудинкової території, каналізація та інші. Перевірка тривала 10 днів, було виконано величезний обсяг роботи. Виявилося, ЖКП брало з людей гроші за послуги, яких не надавало. Наприклад, була послуга обслуговування димових та вентиляційних каналів. Послуга була запланована два рази на рік — травень та жовтень. Оскільки зараз карантин, то ніхто по квартирах не ходив. Однак люди, які мешкають у 281 квартирі, за неї заплатили. Тепер людям мають повернути 1525 гривень. Окрім цього, виявили, що в прибудинкову територію, за прибирання якої платили, була включена зупинка громадського транспорту та кіоск.

Тепер ЖКП, яке перебуває у стадії реформування, має навести лад із документацією. Фахівці Держпродспоживслужби надали припис зробити це до кінця січня.

Галина Денищук, економіст ЖКП «Галицький»:

Йдеться про будинок на три під’їзди за адресою: Данила Галицького, 9. Він доволі проблемний. Там колись діяв гуртожиток, тому він трохи нестандартних розмірів. Більше того, його мешканці заборгували нам 130 тисяч гривень квартплати. Коли ми приймали на обслуговування цю прибудинкову територію, то там ще не було зупинки і кіоску. Однак це лище 26 м.кв. Така мала квадратура не впливала на тариф.

Богдан СЛОНЕЦЬ.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також