За психічне та фізичне насильство над дружинами їх чоловіків судитимуть

591 0

Ми у соцмережах:

За психічне та фізичне насильство над дружинами їх чоловіків судитимуть

На Дубенщині перед судом постануть двоє жителів району, які систематично принижували і били своїх дружин. Навіть судові заборони не діяли на насильників. Тому зараз їм загрожую в’язниця.

 Як розповіли в прокуратурі області, завдані чоловіками дії відносно своїх близьких, призвели до психологічних страждань потерпілих та погіршили якість їх життя.

При цьому, попередні адміністративні санкції, накладені судом на правопорушників, не вплинули на них та не змінили їх поведінку. Обвинувачені і надалі систематично вчиняли відносно своїх близьких акти психологічного насильства у вигляді умисних безпричинних образ, нецензурної лайки, погрози завдати тілесних ушкоджень, що викликало у потерпілих побоювання за свою безпеку, спричинили їм емоційну невпевненість та завдали шкоди психічному здоров’ю.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадуємо, що в Україні з початку 2019 року діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» і домашнє насильство в нашій країні є злочином. Закон гарантує невідворотність покарання для домашнього кривдника.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також