За рік близько 160 населених пунктів Рівненщини підключили до 4G

468 0

Ми у соцмережах:

За рік близько 160 населених пунктів Рівненщини підключили до 4G

Все більше жителів Рівненщини мають можливість користуватися швидкісним інтернетом. Лише в липні-серпні до 4G підключено понад 40 населених пунктів області, де встановлено та модернізовано 65 мобільних веж.

- За рік, від початку нашої зустрічі із керівниками регіональних осередків провідних мобільних операторів України, на Рівненщині майже удвічі зросла кількість мобільних веж, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. – 4G з’явився у ще близько 160 населених пунктах області. Це означає, що швидкісним інтернетом мають змогу користуватися ще понад 100 тисяч жителів Рівненщини. Дякую операторам за пророблену роботу. Будівництво телекомунікаційної мережі продовжується.

Так, у вересні минулого року головою ОДА були проведені перемовини із регіональними керівниками компаній, зокрема Київстар і Водафон. За результатами оператори пришвидшили модернізацію базових станцій та збільшили свої інвестиційні плани для Рівненщини.

Починаючи з липня, більшість населених пунктів підключені до 4G у діапазоні 900 МГц.

Найбільше нових та модернізованих станцій з’явилося у Рівному, де встановлено 45 мобільних веж, а також у Сарненському, Рівненському, Рокитнівському та Володимирецькому районах – в середньому 25 в кожному. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також