За рік борги мешканців Рівного за тепло зросли удвічі

1639 2

Ми у соцмережах:

Фото ілюстративне. З сайту politeka.net

Борг споживачів перед ТОВ «Рівнетеплоенерго», яке є теплопостачальним монополістом у Рівному і обслуговує більшість багатоквартирних будинків міста, на початку січня становив 161 млн грн.

А на початку 2018 року, тобто рік тому, борг населення перед підприємством був удвічі меншим – 79 млн грн.

Директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський зазначає, що зростання боргу пов’язане з субсидіями. Адже торік держава зробила значно жорсткішими умови їх нарахування.

Зокрема, родини, де є офіційно непрацевлаштовані дорослі, субсидій уже не мають.

Якщо минулого опалювального сезону 38 тисяч споживачів централізованого опалення у Рівному мали субсидії, то цього сезону – трохи більше 15 тисяч.

Як зазначив п.Корчинський в інтерв’ю РВ, родинам, які не можуть платити за опалення повні суми, потрібно звернутися на підприємство по допомогу. Наразі таких звернень мало, втім, «Рівнетеплоенерго» пропонуватиме боржникам реструктуризувати борг та підписати угоду, відповідно до якої родина зможе за тепло сплачувати не лише під час опалювального періоду, а й влітку.

Таким чином взимку споживач отримуватиме квитанцію з меншою сумою, але змушений буде платити за теплопостачання і в неопалювальний період.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також