За самовільну порубку дерев чоловік сплатить понад 100 тисяч гривень збитків

654 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Рівненський районний суд задоволив позовну заяву Рівненської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Зорянської сільської ради до фізичної особи про відшкодування шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

Прокуратурою з’ясовано, що чоловік упродовж грудня 2019 - січня 2020 років, в порушення вимог Лісового кодексу України, не маючи спеціального документу для використання лісових ресурсів, лісорубного або лісового квитка, незаконно зрубав дерева на території одного з лісництв району, чим заподіяв шкоду державі на 106 тис грн.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури повідомила: суд погодився з доводами прокурора та зобов’язав відповідача відповідно до вимог Бюджетного кодексу України сплатити завдані збитки до бюджету Зорянської сільської ради.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

Крім того, чоловіка притягнуто також і до кримінальної відповідальності за незаконну порубку лісу (ч. 4 ст. 246 Кримінального Кодексу  України). Вироком суду йому призначено покарання - позбавлення волі строком на 5 років. Але на підставі статті 75 КК України – звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також