За сміттєзвалищем пильнують з неба

801 0

Ми у соцмережах:

За сміттєзвалищем пильнують з неба

Рівненські рятувальники ДСНС за допомогою квадрокоптера моніторять пожежну ситуацію на території полігону твердих побутових відходів, що знаходиться неподалік обласного центру.

Це робиться з метою оперативного виявлення тління чи загорання з подальшою швидкою ліквідацією пожежі і недопущення поширення вогню на більшу площу. 

Загалом площа сміттєвого полігону понад 20 гектарів. Щороку на ньому захоронюється десятки тисяч тон н сміття, а за 60 років існування там вже захоронено сотні тисяч тонн сміття.

Зважаючи на суху спекотну погода,  рятувальники звертаються до громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також