За «солі для ванн» сидітиме у колонії п`ять років

1277 0

Ми у соцмережах:

За «солі для ванн» сидітиме у колонії п`ять років

Мешканець Вараша, який контрабандою постачав в Україну з Китаю так звані «солі для ванн» - психотропні речовини популярні серед «золотої» молоді, сидітиме у колонії 5 років.

Зловмисник на початку 2016 року знайшов низку Інтернет-ресурсів, на яких було розміщено інформацію про перелік наркотиків та психотропів доступних для замовлення, а також вказано механізми їх розповсюдження з дотриманням заходів конспірації та безпеки. Замовлення наркотичних засобів відбувалося через реєстрацію «покупця» на сайті, оплата товару здійснювалася через криптовалюти.

Зловмисник отримував наркотичні та психотропні речовини з однієї з азіатських країн у поштових міжнародних відправленнях. «Товар» був загорнутий у спеціальний матеріал, який ускладнював його виявлення правоохоронцями.

Після надходження відправлень він фасував наркотики та робив для покупців так звані «закладки» у під’їздах житлових будинків Вараша. «Запас» психотропних речовин наркоділок зберігав за місцем свого проживання та у гаражному приміщенні.

Оперативники СБУ затримали зловмисника у серпні 2017 року. Під час  слідчих дій за місцем його проживання, в автомобілі та гаражі правоохоронці вилучили, зокрема, амфетамін, МДМА та «солі для ванн» на загальну суму понад триста тисяч гривень та дев’ять тисяч доларів США готівкою. У наркоділка було також виявлено сім травматичних пістолетів, три з яких були перероблені під відстріл бойовими патронами.

Вироком суду зловмисника визнано винним та  засуджено до п’яти років позбавлення волі, повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також