За субсидією — без черг і нервів

804 0

Ми у соцмережах:

Сергій Васильчук у приміщенні ЦНАПу

Створення в приміщенні ЦНАПу окремих робочих місць, де спеціалісти міського управління соцзахисту консультують і приймають документи на отримання деяких соціальних допомог і призначення субсидії, перевершило усі сподівання авторів цієї ідеї. Вже за перші 10 днів роботи тут прийняли 84 відвідувачів, 10 з яких оформили субсидії. І це ще задовго до початку опалювального сезону.

— Проаналізувавши ситуацію з призначенням субсидій, яка набирає особливо болючого характеру на початку опалювального сезону, — розповідає заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, — зробили висновок, що її можна пом’якшити, надаючи деякі види соціальних послуг у ЦНАПі. Отож розширили перелік послуг ЦНАПу, додавши прийом документів деяких видів соціальних допомог, і створили додаткове робоче місце для прийняття документів на призначення субсидій. Відтак, консультації з питань допомог і субсидій можна отримувати в двох місцях. І головне — тут немає прив’язки до адреси проживання, тож обслуговують усіх без винятку.

У рамках співпраці адміністратори ЦНАПу також прийматимуть документи для оформлення деяких видів державної допомоги сім’ям з дітьми. На думку Сергія Васильчука, організація обслуговування в Центрі громадян із соціальних питань і подальше створення тут додаткових робочих місць для прийому відвідувачів зменшить час очікування. Адже тільки за чотири перших дні тут прийняли документи від 45 рівнян для призначення 48 допомог, серед яких 25 — при народженні дитини.

— А ще, можливо, — додає заступник міського голови, — крім тих, що приймають документи на призначення субсидій в управлінських компаніях, створимо й мобільні консультативні групи. Вони будуть виїжджати на місця, наприклад, в мікрорайон «Ювілейний». І люди матимуть можливість отримати необхідну інформацію без черг і нервів.

Ольга КОВАЛЬЧУК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також