За танці на візках привезли Кубок світу

1615 0

Подружжя Іван і Надія Сіваки, а також Наталія Колесова та Ігор Товстий стали володарями Кубків світу зі спортивних танців на візках.

Із Нідерландів, де відбувалися змагання, вони повернулися переможцями. Кубок світу зібрав майже півтори сотні учасників із 21 країни світу. Українські спортсмени вибороли п'ять комплектів золотих нагород, причому три з них — у представників Рівненщини. Іван та Надія Сіваки стали найкращими в категорії "дуо" (обидва партнери на візках), виступивши у латино-американській програмі, а також отримали кубок за стандартну (європейську) програму. До речі, з європейською програмою подружжя спортсменів виступало вперше. Наталія Колесова та Ігор Товстий здобули золоті нагороди у категорії "комбі-стандарт" (один танцівник на візку). Танцівники отримали від обласної влади грошові сертифікати на суму майже по шість тисяч гривень, а їхній тренер — на майже три тисячі гривень. У подальших планах — підготовка до чемпіонату світу.