Задушили «каменярів»

1675 0

Новий чемпіонат у першій лізі міні-футбольний «Рівне» розпочинав домашньою грою проти дрогобицького «Каменяра». І хоча торік у Західній зоні ця команда пасла задніх, цього сезону її склад відчутно посилився. Перший тайм матчу пройшов за переваги рівнян, проте на табло був досить скромний рахунок — 3:2.

Новий чемпіонат у першій лізі міні-футбольний «Рівне» розпочинав домашньою грою проти дрогобицького «Каменяра». І хоча торік у Західній зоні ця команда пасла задніх, цього сезону її склад відчутно посилився. Перший тайм матчу пройшов за переваги рівнян, проте на табло був досить скромний рахунок — 3:2. Та на другу половину гостей не вистачило, наша команда провела ще вісім голів, пропустивши лише два, отож — 11:4. У складі МФК «Рівне» по хет-трику на рахунку Романа Волоха та Павла Дармовіса, дубль в активі Володимира Сондака, по разу відзначилися Вадим Басюк, Вадим Жак та Валерій Шипуков. — Результат стартової гри для нас був дуже важливим, — говорить головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — Перший тайм вийшов напруженим, рахунок був слизький, а ось після перерви за рахунок кращої фізичної підготовки ми просто задушили суперника. Порадувала молодь, яка показала, що здатна витримувати швидкість протягом усього матчу, у хлопців поступово з’являється майстерність. Приємно, що керівництво МФК «Рівне» вирішило активно взятися за повернення глядачів на трибуни під час своїх матчів. Крім результативної гри, клуб у перерві між таймами запропонував вболівальникам конкурс, переможець якого виграв м’яч. Наступну гру рівняни проведуть 11 листопада у Житомирі.