Загадковий МФК «Рівне»

1662 0

Знову здивував міні-футбольний клуб «Рівне». Програвши вдома харківським клубам «ЗБК-5» та «Локомотив», рівняни не програли цим же командам на виїзді. Про перемогу над «ЗБК-5» ми вже розповідали. Ледве-ледве підопічні Юрія Баховського не обіграли в Харкові і «Локомотив».

Знову здивував міні-футбольний клуб «Рівне». Програвши вдома харківським клубам «ЗБК-5» та «Локомотив», рівняни не програли цим же командам на виїзді. Про перемогу над «ЗБК-5» ми вже розповідали. Ледве-ледве підопічні Юрія Баховського не обіграли в Харкові і «Локомотив». Протягом усієї зустрічі наша команда перемагала — 1:0 (гол забив Жак), 2:1 (знову Жак), 3:2 (Волох). Врятувалися господарі від поразки лише на останній хвилині. До речі, у другому таймі «Локомотив» пробивав три десятиметрові і жодного разу не відзначився, на висоті був наш воротар Щербаков. Після цієї нічиєї МФК «Рівне», як і раніше, серед фіналістів першої ліги на останньому шостому місці. Та найімовірніше, що завершить сезон наша команда на п’ятій сходинці. За попередньою інформацією, харківський клуб «Олександр» не має наміру їхати на заключну гру до Рівного, завдяки технічній перемозі рівняни його випередять.