Закономірна нічия у Луганську

1046 0

Луганський «ЛТК» продовжує дивувати. Після невдалого старту молода команда Романа Ковальчика поступово починає відбирати очки у більш досвідчених колективів. От і наш «Кардинал» луганчани трішки поскубали. Програвши у Рівному 0:4, у себе на майданчику вони вирвали нічию — 3:3.

Розпочиналося для рівненських міні-футболістів усе ніби непогано — 2:0 на 18-й хвилині, відзначились Мар’ян Маринюк та Юрій Когут. Але майже одразу був гол у відповідь. На початку другого тайму рахунок взагалі став нічийним. Знову вийшов вперед «Кардинал» на 28-й хвилині зусиллями Михайла Волянюка. Але втримати перемогу на судилося. Господарі замінили воротаря польовим гравцем і за більш ніж хвилину врятувались від поразки. Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кар­ди­нал-Рівне» (офіційному сайту клубу «ЛТК»): — Грою я задоволений десь відсотків на п’ятдесят, тому вважаю нічию закономірним результатом. В окремих моментах ми не демонстрували рівень Екстраліги, за що і поплатились. Команда старалась, але деякі гравці недотягували до потрібного рівня. Якщо за п’ятибальною системою, то зіграли на три-чотири. Звісно, що вплинула важка дорога, до Луганська їхати непросто, тому десь не вистачало свіжості. Після нічиєї у Луганську «Кардинал» не зміг сутєво наблизитися до четвертої сходинки, де нині «Єнакієвець». Клуб з Донеччини, який цей тур пропускав, нині має перевагу над рівнянами в 4 очки. Наступний матч наша команда зіграє вдома 19 листопада проти харківського «Локомотива», початок зустрічі о 13.00. Інші матчі 10-го туру завершились так: «Локомотив»-”Ура­ган» — 6:3, «Енергія»-”Мо­ноліт» — 6:0.