Закупівлю цукерок для дітей-переселенців перевірить Держаудитслужба

1486 0

Ми у соцмережах:

Закупівлю цукерок для дітей-переселенців перевірить Держаудитслужба

Рівненська обласна рада звернулася з листом до Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області з проханням перевірити комунальний заклад «Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг». Предметом перевірки стане закупівля керівництвом закладу цукерок для дітей ВПО.

Перед цим директор центру Валерій Стасюк зустрівся з керівництвом обласної ради, щоб надати пояснення щодо цієї закупівлі.

Саме тому обласна рада звернулася до контролюючого органу, адже в його компетенції здійснювати державний фінансовий контроль за дотриманням законодавства про закупівлі, повідомила пресслужба обласної ради. За результатами перевірки та висновків Держаудитслужби, обласна рада реагуватиме на ситуацію в межах своєї компетенції.

- Якщо хтось думає, що зможе наживатися на чужій біді у війну, то не вийде! Ми зробимо все від нас залежне, щоб робота наших комунальних закладів була прозорою і відповідальною! - наголосив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

 

Нагадаємо, торік 23 грудня «Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг» закупив без конкурсу цукерок на 999 999 гривень. За документами, придбали 4 785 кілограмів шоколадних цукерок «в асортименті» у рівненської підприємниці Ірини Гусейнової. З цих цукерок, знову ж таки, якщо вірити документам, сформували майже 10 тисяч подарункових пакетиків (тобто приблизно по півкілограма) і мали роздати для усіх дітей переселенців (принаймні тих, кому більше року), які зареєстровані на Рівненщині. Однак щось пішло не так. Четверта влада повідомила, що частина переселенців, які живуть у рівненській громаді, про можливість отримати такі подарунки для своїх дітей навіть не чула. Ті ж, хто отримав, показують, що у пакунках були не лише шоколадні цукерки, як мали би купити, а й льодяники, а вага пакунків викликала сумніви.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також